ПОЛОЖЕННЯ

ПРО КОНКУРС ПОЕТІВ -АМАТОРІВ "ПОЕТИЧНА ВЕСНА - 2019»

1. Загальні положення

Конкурс поетів-аматорів «Поетична весна – 2019» (далі – Конкурс) – літературно-мистецький захід, який відбувається в рамках поетичного фестивалю «Поділля Open».

Засновником Конкурсу є департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Організаторами Конкурсу є управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, міська централізована бібліотечна система та громадська організація «Кам’янець-Подільське міське об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка».

Централізована бібліотечна система створює журі Конкурсу, залучає до участі у проведенні Конкурсу представників загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та навчальних закладів I-IV рівня акредитації, закладів культури, інших організацій (за згодою).

Конкурс проводиться 16 березня 2019 року о 12.00 год. в приміщенні центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи.

2. Мета Конкурсу

Метою Конкурсу є:

-        пошук і розкриття творчих здібностей поетів-аматорів;

-        популяризація жанру поезії;

-        надання можливостей всім бажаючим продемонструвати свою майстерність у виконанні власних поетичних творів;

-        обмін досвідом, зміцнення творчих зв’язків між літературними об’єднаннями, поетичними клубами, самодіяльними авторами.

3. Участь у Конкурсі

На конкурс запрошуються учасники аматорського мистецтва, учнівська та студентська молодь (неповнолітні у супроводі дорослих), усі бажаючі, хто пише вірші.

Кількість учасників необмежена.

Вікові категорії учасників:

-        від 10 до 15 років;

-        від 16 до 35 років;

-        від 36 і більше років.

Кожен учасник Конкурсу представляє лише один твір. Твір учасника Конкурсу може продекламувати інший читець.

Під час виступу можуть бути використані музичний супровід, декорації, костюми.

Тривалість виступу кожного учасника – до 3 хв.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку до 13 березня 2019 року за адресами:

e-mail: k-pmcbs@ukr.net, м. Кам’янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів, 3, центральна міська бібліотека імені Костя Солухи, методичний відділ. Форма заявки розміщена на сайті центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи: http://kam-podcmb.zzz.com.ua/.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном (03849) 7-43-48, 7-40-87, 0975050087.

4. Оцінювання виступів

Виступи учасників Конкурсу оцінюються за такими критеріями:

-        творчий задум та його втілення;

-        рівень виконавської майстерності (дикція, вимова, емоційність);

-        мовна та сценічна культура (артистичність, поведінка на сцені, одяг);

-        ідея та зміст поезії, рівень поетичної майстерності.

Виступ учасників оцінюється за 10-ти бальною системою.

5. Підсумкове оцінювання та нагородження

Учасників Конкурсу оцінює журі та визначає переможців (І, ІІ, ІІІ місця в кожній віковій категорії; окремі номінації).

Журі має повноваження визначити додаткові номінації, згідно з якими Конкурсанти нагороджуються дипломами. Рішення журі є остаточним, перегляду та оскарженню не підлягає.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та сувенірами. Конкурсанти нагороджуються дипломами учасників, а також можуть бути нагороджені відзнакою громадської організації «Кам’янець-Подільське міське об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка».

6. Фінансування конкурсу

Конкурс є некомерційним заходом.

Проїзд учасників конкурсу за рахуноквідряджуючої сторони (власний рахунок).

Для створення фонду на проведення конкурсу встановлюється благодійний внесок у розмірі – 50 (п’ятдесят) гривень. Благодійний внесок вноситься по факту прибуття на конкурс.

Конкурсний внесок використовується на формування призового фонду, забезпечує роботу журі.

МОЛОДА ЛІТЕРАТУРА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ - З ІМЕНЕМ ЯКОВА ГАЛЬЧЕВСЬКОГО

  Обласний молодіжний літературний конкурс імені Якова Гальчевського (до 125-річчя з дня народження героя-повстанця) оголошують управління у справах молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, обласний літературний музей та обласна організація Національної спілки письменників України.

  Метою конкурсу є виявлення та розвиток художніх, літературних здібностей та обдаровань серед молоді області та вшанування пам’яті Якова Гальчевського – керівника повстанського руху на Поділлі проти московських окупантів на початку 20-х років ХХ століття.

  Координацію роботи з проведення конкурсу здійснює обласний літературний музей.

  Конкурс проводиться серед творчої молоді області віком від 15 до 35 років.

  Для участі у конкурсі слід подати (особисто або електронною чи звичайною поштою) до обласного літературного музею творчі роботи – літературні твори (добірки віршів, поеми, оповідання, повісті, романи, есеї, казки, драматичні твори), які засвідчують мистецький хист учасників. Тематика творів – довільна.

  Останній термін прийому робіт – 30 квітня 2019 року.

  Творчі роботи учасників оцінюються у номінаціях: поезія, проза, драматургія.

  Літературні твори супроводжуються автобіографією учасника, окремо – фотографією.

  Матеріали подаються на електронних і (або) паперових носіях на адресу: м. Хмельницький, вул. М. Грушевського, 68, обласний літературний музей, р. тел. (0382) 65-53-89, м. тел. 0982830344 (Людмила Миколаївна), e-mail: litmuzx@ukr.net.

  Підсумки конкурсу будуть оголошені 12 червня 2019 р.

 Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами, добірками книг подільських авторів, запрошеннями до участі в обласному творчому семінарі, публікаціями творів у періодиці.

                                        БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА

       В бібліотеці-філії№2 (пр. Грушевського 62 "а") продовжує діяти, започаткована у 2015 році, акція «Бібліотека українського воїна». Користувачі бібліотеки продовжують дарувати книги в рамках цієї акції, тим самим поповнюючи книжкові фонди бібліотек військових частин Збройних Сил України.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТВОРЧОГО КРАЄЗНАВЧОГО КОНКУРСУ  «СТЕЖКАМИ ВІДОМИХ ЛЮДЕЙ»

АКЦІЯ "БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА" ДІЄ!!!! - студенти коледжу ПДАТУ долучились до Всеукраїнської акції "Бібліотека українського воїна" та подарували військовослужбовцям книги

"КНИГА ПАМ'ЯТІ МОГО РОДУ" - ВІДЕО РОЗПОВІДЬ ДО 70-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

ВИДАВНИЦТВО "ЧАС МАЙСТРІВ" - КОНКУРС "ВІДКРИЙ БУКТРЕЙЛЕРОМ СУТЬ КНИГИ"

Українська бібліотечна асоціація спільно з автором  Гаріком Корогодським та видавничо-книготорговельною компанією «Самміт-Книга» оголошує конкурс для бібліотекарів та читачів бібліотек України.

Терміни проведення конкурсу: з 1 липня по 1 листопада 2014 р.

zw1d5

Організатори передбачили 3 можливі варіанти участі у конкурсі:

  1. Конкурс на кращий буктрейлер на книгу Гаріка Корогодського «Как потратить миллион, котрого нет, и другие истории еврейского мальчика»для бібліотекарів України. Відео має тривати не більше 3 хв. (відео більше 3 хв. не будуть прийматись до розгляду). Журі конкурсу: представники УБА, Гарік Корогодський та представники компанії «Самміт-Книга».  Головний приз - планшет від Гаріка Корогодського. Буктрейлер необхідно завантажити на YouTube, а конкурсну заявку слід надіслати на е-пошту  info@ula.org.uaз поміткою в темі листа «Буктрейлер на книгу Гаріка Корогодського» до 1 листопада 2014 р.
    Заявка має містити посилання на конкурсне відео, розміщене YouTube, та  дані про автора:
    ПІБ, номер членського квитка УБА (для бібліотекарів), місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.
    До відома конкурсантів -  фільм про те, як була написана книгаhttp://www.youtube.com/watch?v=I4poKZZdhRw.
  2. Конкурс рецензій на  книгу Гаріка Корогодського «Как потратить миллион, котрого нет, и другие истории еврейского мальчика» для бібліотекарів та читачів бібліотек України. Вимоги до рецензії: обсяг до 1 сторінки А4, шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1,5. Журі конкурсу: представники УБА, Гарік Корогодський та представники компанії «Самміт-Книга».  Головний приз - вікенд у Києві, вечеря з автором. Рецензію та конкурсну заявку слід надіслати на е-пошту  info@ula.org.ua з поміткою в темі листа «Рецензія на книгу Гаріка Корогодського». Заявка має містити такі дані про автора:  ПІБ, номер членського квитка УБА (для бібліотекарів), місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail. Кращі рецензії  будуть розміщені на сторінці  книги в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/kogorodskiy).   
  3. Конкурс на найоригінальніше фото з книгою Гаріка Корогодського «Как потратить миллион, котрого нет, и другие истории еврейского мальчика» для бібліотекарів та читачів бібліотек України. Фото, яке Ви подаєте на конкурс, необхідно розмістити на сторінці  книги в соціальній мережі Facebook - https://www.facebook.com/kogorodskiy. Краще фото  буде відбирати сам автор.Головний приз -  фотоапарат. Фото необхідно опублікувати до 1 листопада 2014 року.

Контактна особа: Бояринова Оксанаinfo@ula.org.ua

"ЯК ВИТРАТИТИ МІЛЬЙОН, ЯКОГО НЕМАЄ..." - БУКТРЕЙЛЕР НА КНИГУ ГАРІКА КОРОГОДСЬКОГО

КУЗЯ: "ЩО ТО ЗА КНИГА ТАКА ВЕЛИКА? МАБУТЬ, ДУЖЕ МУДРА!!!"

"А ПРО МЕНЕ КНИЖКУ НАПИСАЛИ!!!"

"НЕ СПИ - ЗАМЕРЗНЕШ!!!"